Головна Проекти

Наші проекти

Компанія «П'ЯТИЙ ОКЕАН ПЛЮС» створює комфортні умови для роботи та життя вже понад 12 років. І підтвердженням цього є проекти наших робіт із систем вентиляції та мікроклімату, результати яких представлені в портфоліо. Ми використовуємо найкраще обладнання для вентиляції, осушення, зволоження, опалення та охолодження від світових виробників. Для вашого об'єкта буде обрано оптимальне рішення та розроблено індивідуальний проект. Розробляти проект систем мікроклімату ми починаємо зі складання із замовником технічного завдання на проектування, вивчення планування та призначення приміщень будівлі, в якій необхідно створити необхідні параметри повітря. В основі комфортного мікроклімату завжди лежать точні інженерні розрахунки.

Серед реалізованих нами проектів: системи мікроклімату у торгових центрах, промислових об'єктах різного масштабу, адміністративних установах та закладах охорони здоров'я, а також на інших об'єктах комерційного та побутового призначення. Всі системи впроваджені з дотриманням СНіП та ДБН.
Компанія «П'ЯТИЙ ОКЕАН ПЛЮС» надасть вам індивідуальний підхід та оптимальне інженерне рішення щодо систем мікроклімату та кондиціювання. Висока культура обслуговування – результат багаторічного досвіду наших співробітників.
Реалізовані проекти компанії «П'ЯТИЙ ОКЕАН ПЛЮС» доводять, що жити та працювати у комфорті абсолютно реально!

Зв'яжіться з нами