Головна Новини Економічний обігрів восени!

Економічний обігрів восени!

За вікнами осінь та погода дає про це знати значне зниження температури.
У приміщеннях це також суттєво відчувається.

✔ ЯК МОЖНА ЕКОНОМІЧНО ОБІГРІВАТИ ПРИМІЩЕННЯ ВОСЕНИ?

Традиційно ми звикли, що кондиціонер – це переважно агрегат створений для охолодження повітря влітку. Але сучасні кондиціонери здатні не лише охолоджувати, а й ефективно обігрівати повітря у вашому приміщенні. Такий тип кондиціонерів називається інверторним. Особливо такий вид обігріву актуальний у міжсезоння – восени та навесні, коли ще централізоване опалення не включили, а у приміщенні вже холодно, волого та дискомфортно.

 

Так, у приватних будинках, котеджах немає сенсу запускати всю систему опалення, а достатньо включити в режим «обігріву» спліт-систему для створення комфортного клімату в приміщенні.

Для офісів та приміщень комерційного призначення – це взагалі одне з найоптимальніших рішень.

 

Давайте розбиратися, чому обігрів кондиціонером – це ще й дуже вигідно!

 

Інверторна спліт-система, яка працює на обігрів, це по суті тепловий насос «повітря-повітря» та супер-економічний обігрівач, який видає теплової енергії у кілька разів більше, ніж споживає електроенергії. Так, наприклад, кондиціонер, використовуючи 1 кВт енергії з електромережі, віддає в середньому 3-3,5 кВт тепла.

 

Для порівняння, візьмемо електричний обігрівач (електричний конвектор, масляний радіатор або тепловентилятор) для обігріву площі 35 м.кв. використовує 3,5 кВт електроенергії та виділить 3,5 кВт тепла. Тобто працює 1:1.

 

Інверторний кондиціонер для обігріву тієї ж площі споживає в середньому 1 кВт електроенергії і видає 3,5 кВт тепла, що на виході дає значну фінансову економію.

Зв'яжіться з нами