Головна Новини Найтихіші побутові кондиціонери: ТОП-5 2016 року

Найтихіші побутові кондиціонери: ТОП-5 2016 року

Сучасний світ оточує людину тисячами різних промислових звуків. Кондиціонери для квартири вибирати потрібно не тільки на вигляд або функціональності. Кондиціонер повинен дарувати вам прохолоду і легке дихання, але не дратувати своїм шумом ні домочадців, ні сусідів.
Рівень шуму кондиціонерів визначається умовною одиницею виміру децибелом (дБ). Вона показує, наскільки різняться висоти звуків. Порогом чутності визначено показник 0 дБ, а звуки до 25 дБ практично не чути людського вуха.

Еволюція кондиціонерів пов’язана з розробкою домашніх, малогабаритних моделей. Їх відрізняє низький рівень шуму, швидке охолодження температури кімнат, стабільна підтримка цієї температури, а також мінімальне споживання електроенергії.

У рейтингу кондиціонерів 2016 почесну першу позицію займає Mitsubishi Electric – надійна японська фірма, яка працює на ринку електричних та електротехнічних товарів, починаючи з 1921 року.

Модель кондиціонера MSZ-GE25VA/MUZ-GE25VA забезпечує комфортний мікроклімат в домашніх умовах, а також і в офісному приміщенні. Її перевагами є відмінна робота в режимах охолодження та обігріву повітря, споживання малої кількості електроенергії. Цей кондиціонер відрізняється максимально тихою роботою. Шумовий параметр – до 19 дБ, що робить його практично нечутним у квартирі.

Японська модель має надійний двигун-інвертор, що значно підвищує продуктивність кондиціонера. Система фільтрів кондиціонера Mitsubishi Electric має повнорозмірний фільтр (антиоксидантний). Цей фільтр має значний термін роботи – близько дев’яти років. До того ж він має додаткову антиалергенну вставку. Вона додається як додаткова опція, яку ви можете використовувати за потребою.

Важливим показником моделі є велика кількість режимів та функцій, а також легкість у використанні та простота в обслуговуванні. Останнє забезпечується розбірним корпусом, що дозволяє самостійно чистити пристрій.

Кондиціонер DAIKIN FTXS25D/RXS25F виробляється в Японії та Бельгії. Дана модель відрізняється привабливим естетичним дизайном, а також низьким рівнем шуму – всього 22 дБ. Такий кондиціонер ідеально підійде для спалень та віталень.

Серед переваг:

 1. Наявність датчика руху (2-х зонний), який спрямовує потоки повітря в напрямку, де є людина.
 2. За відсутності людей у кімнаті кондиціонер починає працювати в економних режимах. При роботі в режимі охолодження економиться близько 20% електроенергії, при режимі охолодження + нагрівання – 30%.
 3. Завдяки розумному оку кондиціонер можна розміщувати навіть у місцях, які раніше не підходили для роботи системи (наприклад, над ліжком у спальні).
 4. Фільтр з титану та апатиту очищає повітря, прибирає мікрочастинки пилу, допомагає боротися з неприємними запахами (сигарний дим), вбиває бактерії та віруси (дезактивація).

Майже всі кондиціонери вимагають постійної заміни фільтрів через забруднення. Якщо ж ця процедура не проводиться, кондиціонер стає рознощиком бактерій та пилу, що особливо небезпечно для алергіків. Компанія DAIKIN здійснила революцію у цій галузі, впровадивши технологію фільтрації повітряних потоків під назвою «фотокаталіз».

Технологія полягає в наступному: пил не осідає на фільтрах кондиціонера, а розщеплюється на вуглекислий газ та воду. Цей процес проходить під дією оксиду титану та ультрафіолетового випромінювання.

Компанія Panasonic – багаторічний лідер з продажу електронних товарів та товарів для дому. Серед кондиціонерів 2016 року модель CS-XE9JKDW виділяється за такими якісними показниками: сучасний ергономічний дизайн, швидке охолодження приміщення, економне споживання енергії. Досягаючи потрібної температури, пристрій переходить на роботу за мінімальної потужності.

Найважливішим показником кондиціонера Panasonic CS-XE9JKDW є його неймовірно тиха робота. Модель оснащена спеціальною кнопкою “Тиша”. При натисканні цієї кнопки рівень шуму знижується до 20дБ. Крім того, кондиціонер не клацає від перемикання. Це притаманно неінверторних моделей. Навіть під час роботи на охолодження рівень шуму становить лише 21 дБ.

Даний пристрій генерує іони, які захоплюють дрібні частинки пилу та притягують її назад до стінок фільтра. Цей принцип «бумеранга» зберігає здоров’я споживача, значно знижуючи ризики поширення респіраторних захворювань. Panasonic CS-XE9JKDW має універсальні показники з мікроклімату. Це пов’язано з тим, що кондиціонер може змінювати напрям потоків повітря (чотири напрями).

Серед новинок кондиціонерів 2016 року є кондиціонер TOSHIBA RAS-10N3KVR-E. Він являє собою спліт-систему на стіні, яка оснащена різними режимами роботи (охолодження, обігрів, вентилювання, автоматичний режим). Виробник багаторічною працею зарекомендував себе як відповідальний і стабільний постачальник кондиціонерів для дому.

Плюси цієї моделі:

 1. Економічна витрата електроенергії;
 2. Приємний та зручний дизайн зі світлодіодами;
 3. Самодіагностика;
 4. Різні положення жалюзі;
 5. Функція іонізації;
 6. Функція самоосушення.

Цей кондиціонер від фірми TOSHIBA – малошумний. Він має три режими шумів: швидкий режим охолодження при максимальному рівні шуму – HIPOWER, еко-режим при середньому рівні шуму та мінімальному споживанні енергії, найтихіший режим для комфортного сну та відпочинку.

Кондиціонер має низку переваг, серед яких основним є його низький рівень шуму. Однак серед недоліків експерти виділяють відсутність підсвічування на пульті управління, відсутність показника поточної температури, а також можливість змінювати положення жалюзі лише вручну.

Кондиціонер MIDEA MS11D-07HRN1 часто називають «спальним», оскільки він має маленькі габарити і відрізняється неймовірно тихим режимом роботи. До того ж, він має спеціальний режим для сну.

З переваг:

 • Низька ціна;
 • Можливість діагностики на витік фреону;
 • Стабільність у роботі;
 • Дезодоруючий фільтр;
 • Три різні швидкості обертання вентилятора;
 • Функція запам’ятовування налаштувань.

Дана модель 2016 року має покращену конструкцію теплообмінника, яка забезпечує низький аеродинамічний опір. Шум від внутрішнього блоку максимально низький, а будова лопат вентилятора та решітки для розподілу потоків повітря забезпечує ідеальну роботу в домашніх умовах.

Користувач може встановити нічний режим прямо з пульта керування. Цей режим має семигодинний цикл із зміною температурних установок. Рівень шуму – мінімальний, рівень витрати електроенергії також.

Цю модель легко розбирати, оскільки лицьова панель швидко від’єднується від конструкції. Це дозволяє мити кондиціонер і в домашніх умовах. При виготовленні використовується пластик високої якості, що виключає можливість виникнення сторонніх запахів на початку експлуатації. Важливою функцією є налаштування таймера – запрограмувати роботу можна цілодобово.

Складений рейтинг допоможе вам зробити правильний вибір при покупці пристрою для дому. Всі моделі кондиціонерів 2016 року мають низькі шумові параметри, а також спеціальні режими для сну. Вибір ідеального кондиціонера – запорука комфортного сну та відпочинку для вас та вашої родини.

Зв'яжіться з нами