Супровід проекту

Досвід роботи компанії «П’ятий Океан Плюс» дозволяє на стадії передпроектних робіт пропонувати варіанти концепцій ВОК, рекомендувати обладнання та рішення для проектування систем вентиляції, кондиціювання, опалення різних приміщень, будівель та споруд: адміністративних, промислових, житлових, торгово-розважальних та іншого призначення. Збір вихідних даних – важливий етап підготовки передпроектного рішення: Площа та призначення будівлі чи приміщень, архітектурні та дизайнерські рішення об’єкта; технологічні рішення, виконавчі креслення, плани приміщень; У разі потреби технічні умови на підключення до мереж електропостачання, теплопостачання, холодопостачання.

Передпроектне рішення

На підставі розрахунків теплонадходжень, теплових втрат і шкідливостей, що виділяються, розробляються варіанти концептуальних рішень з підбором і розстановкою обладнання. Складається калькуляція вартості запропонованих варіантів передпроектних рішень у вигляді техніко-комерційної пропозиції із зазначенням технічних характеристик обладнання, матеріалів, вартості та термінів виконання монтажних робіт. Для енергозберігаючих систем виконується розрахунок техніко-економічного обґрунтування із зазначенням термінів самоокупності капвкладень.

Робочий проект

Компанія «П’ятий Океан Плюс» відкрита для взаємодії з проектними організаціями для розробки проекту обраного Замовником варіанта рішення або внесення додаткових змін до існуючої проектної документації. На цій стадії розробляється повний комплект документації відповідно до вимог відповідних державних стандартів (ГОСТ) та будівельних норм та правил (СНіП). Замовник проводить експертизу робочого проекту в інспекціях, на відповідність виданих ТУ та дотримання вимог безпечної експлуатації об’єкта.

Енергозберігаючі технології. Високий професіоналізм.

Отримати консультацію
Зв'яжіться з нами